Suport për blerje !

VPM7508 – Pompe Volumetrike 750 W , hedhja 52 m, prurja 50 l/min

8,250 L

Pompe Volumetrike 750 W , hedhja 52 m, prurja 50 l/min

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
VPM7508 - Pompe Volumetrike 750 W , hedhja 52 m, prurja 50 l/min 8,250 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “VPM7508 – Pompe Volumetrike 750 W , hedhja 52 m, prurja 50 l/min”