Suport për blerje !

MHF15001 – Pompe vaditje 2″, 1.5 KW, 450 l/min, 18 m

15,900 L

Pompe vaditje 2″, 1.5 KW, 450 l/min, 18 m

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
MHF15001 - Pompe vaditje 2", 1.5 KW, 450 l/min, 18 m 15,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MHF15001 – Pompe vaditje 2″, 1.5 KW, 450 l/min, 18 m”