Pompe uji

Pompe uji

16,900 L

Pompe uji per ujra te piset 1100 W / Lartesi 15 M /Prurje 22 M3/H


Kodi: SPDS11001

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pompe uji”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *