Suport për blerje !

SPDS11001 – Pompe uji per ujra te piset 1100 W / Lartesi 15 M /Prurje 22 M3/H

16,900 L

Pompe uji per ujra te piset 1100 W / Lartesi 15 M /Prurje 22 M3/H

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
SPDS11001 - Pompe uji per ujra te piset 1100 W / Lartesi 15 M /Prurje 22 M3/H 16,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SPDS11001 – Pompe uji per ujra te piset 1100 W / Lartesi 15 M /Prurje 22 M3/H”