INGCO-Pompe shatervani
7,500 L 5,900 L Shtoje në shportë
Ofertë!

INGCO-Pompe shatervani

5,900 L

-21%
Marka:INGCO

Pompe shatervani 50 W, prurja 20000 l/h

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

FPM501
Pompe shatervani
Fuqia 50 W,
prurja 20000 l/h

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “INGCO-Pompe shatervani”