Pompe shatervani

Pompe shatervani

5,500 L

Pompe shatervani 50 W, prurja 20000 l/h


Kodi: FPM501

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pompe shatervani”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *