Suport për blerje !
Ofertë!

JP11008 – Pompe presioni 1100 W , lartesia hedhjes 60m, prurja 70 Lt

Çmimi origjinal qe: 15,830 L.Çmimi i tanishëm është: 11,900 L.

-25%

Pompe presioni 1100 W , lartesia hedhjes 60m, prurja 70 Lt

JP11008 - Pompe presioni 1100 W , lartesia hedhjes 60m, prurja 70 Lt 15,830 L Çmimi origjinal qe: 15,830 L.11,900 LÇmimi i tanishëm është: 11,900 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “JP11008 – Pompe presioni 1100 W , lartesia hedhjes 60m, prurja 70 Lt”