Pompe presioni
Vlerësuar me 0 nga 5

Pompe presioni

17,900 L

Marka:INGCO

Pompe presioni 1500 W, lartesia hedhjes 60m, prurja 100 Lt


Kodi: JP15008

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pompe presioni”