Suport për blerje !

JP15008 – Pompe presioni 1500 W, lartesia hedhjes 60m, prurja 100 Lt

19,000 L

Pompe presioni 1500 W, lartesia hedhjes 60m, prurja 100 Lt

JP15008 - Pompe presioni 1500 W, lartesia hedhjes 60m, prurja 100 Lt 19,000 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Kodi : JP15008

– Pompe presioni

Fuqia : 1500 W,

lartesia hedhjes : 60m,

prurja: 100 Lt

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “JP15008 – Pompe presioni 1500 W, lartesia hedhjes 60m, prurja 100 Lt”