Pompe Centrifugale

Pompe Centrifugale

9,900 L

Pompe Centrifugale 750 Wat, hedhja 30 m, prurja 110 l/min


Kodi: CPM7508

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pompe Centrifugale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *