Suport për blerje !

CPM7508 – Pompe Centrifugale 750 Wat, hedhja 30 m, prurja 110 l/min

10,900 L

Pompe Centrifugale 750 Wat, hedhja 30 m, prurja 110 l/min

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
CPM7508 - Pompe Centrifugale 750 Wat, hedhja 30 m, prurja 110 l/min 10,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CPM7508 – Pompe Centrifugale 750 Wat, hedhja 30 m, prurja 110 l/min”