Pompe Centrifugale 1500 Watt Ingco
19,900 L 15,500 L Shtoje në shportë
Ofertë!

Pompe Centrifugale 1500 Watt Ingco

15,500 L

-22%
Marka:INGCO

Pompe Centrifugale 1500 Watt, lartesia hedhjes 45 m, prurja 140 Lt

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pompe Centrifugale 1500 Watt Ingco”