Pompe Centrifugale
Vlerësuar me 0 nga 5

Pompe Centrifugale

19,500 L

Pompe Centrifugale 1500 Watt, lartesia hedhjes 45 m, prurja 140 Lt


Kodi: CPM15008

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pompe Centrifugale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *