Suport për blerje !

AP12008 – Poliatrice 1200 W, tamponi 180 mm, 1500-3800 rpm

8,900 L

Poliatrice 1200 W, tamponi 180 mm, 1500-3800 rpm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
AP12008 - Poliatrice 1200 W, tamponi 180 mm, 1500-3800 rpm 8,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AP12008 – Poliatrice 1200 W, tamponi 180 mm, 1500-3800 rpm”