Suport për blerje !
Ofertë!

PLN-PLSH-25 – Tub spiral me 2 shtresa portokalli 25mm (top 100m)

Çmimi origjinal qe: 63 L.Çmimi i tanishëm është: 59 L.

-6%

Tub spiral me 2 shtresa portokalli 25mm (top 100m)

PLN-PLSH-25 - Tub spiral me 2 shtresa portokalli 25mm (top 100m) 63 L Çmimi origjinal qe: 63 L.59 LÇmimi i tanishëm është: 59 L.

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tub spiral me 2 shtresa portokalli 25mm (top 100m)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PLN-PLSH-25 – Tub spiral me 2 shtresa portokalli 25mm (top 100m)”