Suport për blerje !
Ofertë!

PLN-PLSH-20 – Tub spiral me 2 shtresa portokalli 20mm (top 100m)

Çmimi origjinal qe: 53 L.Çmimi i tanishëm është: 45 L.

-15%

Tub spiral me 2 shtresa portokalli 20mm (top 100m)

PLN-PLSH-20 - Tub spiral me 2 shtresa portokalli 20mm (top 100m) 53 L Çmimi origjinal qe: 53 L.45 LÇmimi i tanishëm është: 45 L.

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tub spiral me 2 shtresa portokalli 20mm (top 100m)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PLN-PLSH-20 – Tub spiral me 2 shtresa portokalli 20mm (top 100m)”