Suport për blerje !
Ofertë!

PLN-MNH-50C – Pusete plastike gri me kapak me gomine 50X50X50, 4 dalje

Çmimi origjinal qe: 5,200 L.Çmimi i tanishëm është: 4,900 L.

-6%

Pusete plastike gri me kapak me gomine 50X50X50, 4 dalje

PLN-MNH-50C - Pusete plastike gri me kapak me gomine 50X50X50, 4 dalje 5,200 L Çmimi origjinal qe: 5,200 L.4,900 LÇmimi i tanishëm është: 4,900 L.

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pusete plastike gri me kapak me gomine 50X50X50, 4 dalje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PLN-MNH-50C – Pusete plastike gri me kapak me gomine 50X50X50, 4 dalje”