Suport për blerje !
Ofertë!

PLN-MNH-30C – Pusete plastike gri me kapak me gomine 30X30X30, 4 dalje

Çmimi origjinal qe: 1,100 L.Çmimi i tanishëm është: 990 L.

-10%

Pusete plastike gri me kapak me gomine 30X30X30, 4 dalje

PLN-MNH-30C - Pusete plastike gri me kapak me gomine 30X30X30, 4 dalje 1,100 L Çmimi origjinal qe: 1,100 L.990 LÇmimi i tanishëm është: 990 L.

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pusete plastike gri me kapak me gomine 30X30X30, 4 dalje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PLN-MNH-30C – Pusete plastike gri me kapak me gomine 30X30X30, 4 dalje”