Suport për blerje !

PL-MINI Set me vidiator mini me bateri te karikueshme POWERLAND

1,490 L

Set me vidiator mini
me bateri te karikueshme 4 V
Praktik dhe shume funksional
Me valixhe metalike dhe aksesore te shumte.

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
PL-MINI Set me vidiator mini me bateri te karikueshme POWERLAND 1,490 L

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

PL-MINI
Set me vidiator mini
me bateri te karikueshme 4 V
Praktik dhe shume funksional
Me valixhe metalike dhe aksesore te shumte

ME 3 VITE GARANCI

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PL-MINI Set me vidiator mini me bateri te karikueshme POWERLAND”