Suport për blerje !

ATG0601 – Pistolete per fryrje gomash me manometer 12bar

1,990 L

Pistolete per fryrje gomash me manometer 12bar

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
ATG0601 - Pistolete per fryrje gomash me manometer 12bar 1,990 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ATG0601 – Pistolete per fryrje gomash me manometer 12bar”