Pistolete per fryrje gomash me manometer

Pistolete per fryrje gomash me manometer

1,690 L

Marka:INGCO

Pistolete per fryrje gomash me manometer 12bar

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pistolete per fryrje gomash me manometer”