Pistolete ngjitje
Vlerësuar me 0 nga 5

Pistolete ngjitje

990 L

Pistolete ngjitje 25W (150W) me 4 kallama 150 mm


Kodi: GG258

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pistolete ngjitje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *