Pistolete ngjitje
Vlerësuar me 0 nga 5

Pistolete ngjitje

1,890 L

Pistolete ngjitje 30W + 8 kallama ngjites


Kodi: GG308

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pistolete ngjitje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *