Suport për blerje !

Pistolete dadicekesh me bateri 20V (vetem trup) me force shtrengimi 250 Nm

6,900 L

Pistolete dadicekesh me bateri 20V (vetem trup) me force shtrengimi 250 Nm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Pistolete dadicekesh me bateri 20V (vetem trup) me force shtrengimi 250 Nm 6,900 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pistolete dadicekesh me bateri 20V (vetem trup) me force shtrengimi 250 Nm