Suport për blerje !

AIW12562 – Pistolete Dadicekesh me ajer 1/2″ 610 Nm

9,900 L

Pistolete Dadicekesh me ajer 1/2″ 610 Nm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
AIW12562 - Pistolete Dadicekesh me ajer 1/2" 610 Nm 9,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AIW12562 – Pistolete Dadicekesh me ajer 1/2″ 610 Nm”