Suport për blerje !

Pistolete dadicekesh 1/2” me bateri 20V, 100-400Nm PRO LINE (vetem trup)

15,500 L

Pistolete dadicekesh 1/2” me bateri 20V, 100-400Nm PRO LINE (vetem trup)

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Pistolete dadicekesh 1/2'' me bateri 20V, 100-400Nm PRO LINE (vetem trup) 15,500 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pistolete dadicekesh 1/2” me bateri 20V, 100-400Nm PRO LINE (vetem trup)