Suport për blerje !

Pistolete boje elektrike 800ml, 550W, 80DIN

5,590 L

Pistolete boje elektrike 800ml, 550W, 80DIN

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Pistolete boje elektrike  800ml
Pistolete boje elektrike 800ml, 550W, 80DIN 5,590 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

BPG8000

BORMANN – 0