Ingco Pistolete boje me bateri Lithium-CSGLI20402
8,990 L 6,500 L Shtoje në shportë
Ofertë!

Ingco Pistolete boje me bateri Lithium-CSGLI20402

6,500 L

-28%
Marka:INGCO

Pistolete boje me bateri 20 V / 2.0 Ah

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

CSGLI20402
Pistolete boje me bateri Lithium
Bateri 20 V / 2.0 Ah
Depozite 800 ml
Presioni i spërkatjes 0.1-0.2Bar
Rrjedha maksimale 600 ml/min
Viskoziteti maksimal 40 DIN-s

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ingco Pistolete boje me bateri Lithium-CSGLI20402”