Pistolete boje

Pistolete boje

3,500 L

Marka:INGCO

Pistolete boje HVLP me depozite plastike lart 600 ml, 1.4 mm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pistolete boje”