Suport për blerje !

SPG5008 – Pistolete Boje Elektrike 500 W, me depozite plastike poshte HVLP

5,900 L

Pistolete Boje Elektrike 500 W, me depozite plastike poshte HVLP

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
SPG5008 - Pistolete Boje Elektrike 500 W, me depozite plastike poshte HVLP 5,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SPG5008 – Pistolete Boje Elektrike 500 W, me depozite plastike poshte HVLP”