Suport për blerje !

HWSP28160 – Pince Zhveshese kabulli 6″ 160 mm

650 L

Pince Zhveshese kabulli 6″ 160 mm

HWSP28160 - Pince Zhveshese kabulli 6" 160 mm 650 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HWSP28160 – Pince Zhveshese kabulli 6″ 160 mm”