Suport për blerje !
Ofertë!

HRCPC0506 – Pince shtrenuese automatike

Çmimi origjinal qe: 1,450 L.Çmimi i tanishëm është: 1,290 L.

-11%

Pince shtrenuese automatike

HRCPC0506 - Pince shtrenuese automatike 1,450 L Çmimi origjinal qe: 1,450 L.1,290 LÇmimi i tanishëm është: 1,290 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HRCPC0506 – Pince shtrenuese automatike”