Pince profi

Pince profi

690 L

Pince profi me maje te gjate 6″ 160 mm


Kodi: HHLNP28160

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pince profi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *