Suport për blerje !

hcp08181 – Pince mekanike me doreze plastike 7/180 mm

350 L

Pince mekanike me doreze plastike 7/180 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
hcp08181 - Pince mekanike me doreze plastike 7/180 mm 350 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “hcp08181 – Pince mekanike me doreze plastike 7/180 mm”