Pince me maje te gjate 6″
Vlerësuar me 0 nga 5

Pince me maje te gjate 6″

590 L

Marka:INGCO

Pince me maje te gjate 6″ 160 mm


Kodi: HLNP28168

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pince me maje te gjate 6″”