Pince me maje te kthyer 6160 mm

Pince me maje te kthyer 6160 mm

690 L

Marka:INGCO

Pince me maje te kthyer 6160 mm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pince me maje te kthyer 6160 mm”