Suport për blerje !
Ofertë!

PH2500 Krasitese ligustrash me benzine

Çmimi origjinal qe: 31,080 L.Çmimi i tanishëm është: 25,900 L.

-17%

Krasitese ligustrash
me benzine

PH2500 Krasitese ligustrash me benzine 31,080 L Çmimi origjinal qe: 31,080 L.25,900 LÇmimi i tanishëm është: 25,900 L.
Brand:NAKAYAMA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

PH2500
Krasitese ligustrash
me benzine
23cc 60cm 4,6Kg, 1HP

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PH2500 Krasitese ligustrash me benzine”