Peshore trupore dixhitale 5-180 Kg

Peshore trupore dixhitale 5-180 Kg

1,650 L

Marka:BORMANN

Peshore trupore dixhitale 5-180 Kg

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Peshore trupore dixhitale 5-180 Kg