Suport për blerje !

Peshore trupi dixhitale deri ne 180Kg me bateri 2xAAA

1,790 L

Peshore trupi dixhitale deri ne 180Kg me bateri 2xAAA

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Peshore trupi dixhitale deri ne 180Kg me bateri 2xAAA
Peshore trupi dixhitale deri ne 180Kg me bateri 2xAAA 1,790 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

BWS1500

BORMANN – 0