Suport për blerje !
Ofertë!

CES1267 – Peshore me bateri 12V me ekran LED per pesha deri ne 300 kg (perfshire 1 bateri dhe karikues)

Çmimi origjinal qe: 11,870 L.Çmimi i tanishëm është: 10,500 L.

-12%

Peshore me bateri 12V me ekran LED per pesha deri ne 300 kg (perfshire 1 bateri dhe karikues)

CES1267 - Peshore me bateri 12V me ekran LED per pesha deri ne 300 kg (perfshire 1 bateri dhe karikues) 11,870 L Çmimi origjinal qe: 11,870 L.10,500 LÇmimi i tanishëm është: 10,500 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CES1267 – Peshore me bateri 12V me ekran LED per pesha deri ne 300 kg (perfshire 1 bateri dhe karikues)”