Peshore me bateri

Peshore me bateri

9,900 L

Marka:INGCO

Peshore me bateri 12V me ekran LED per pesha deri ne 300 kg (perfshire 1 bateri dhe karikues)

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Peshore me bateri”