Peshore me bateri
Vlerësuar me 0 nga 5

Peshore me bateri

4,900 L

Marka:INGCO

Peshore me bateri 12V deri ne 30 kg (vetem trup)


Kodi: CES1201

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Peshore me bateri”