Perzjerese Kolli

Perzjerese Kolli

13,900 L

Perzjerese Kolli 1400 Watt, M14 + shufer perzjerese


Kodi: MX214008

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Perzjerese Kolli”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *