Suport për blerje !

MX214008 – Perzjerese Kolli 1400 Watt, M14 + shufer perzjerese

15,900 L

Perzjerese Kolli 1400 Watt, M14 + shufer perzjerese

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
MX214008 - Perzjerese Kolli 1400 Watt, M14 + shufer perzjerese 15,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MX214008 – Perzjerese Kolli 1400 Watt, M14 + shufer perzjerese”