Suport për blerje !

Perzjerese kolli 1600 W me dy shufra

19,900 L

Perzjerese kolli 1600 W me dy shufra

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Perzjerese kolli 1600 W me dy shufra 19,900 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Perzjerese kolli 1600 W me dy shufra