Suport për blerje !

PC3700 – Nakayama PC3700 sharrë krasitje me benzinë ​​2,4 kg me teh 25 cm

15,500 L

Motosharre krasitese me benzine

Motorr : 24cc

Fuqia : 1.2Hp

Teh : 25cm

Pesha: 2.4kg

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
PC3700 - Nakayama PC3700 sharrë krasitje me benzinë ​​2,4 kg me teh 25 cm 15,500 L
Brand:NAKAYAMA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Motosharre krasitese me benzine

Motorr : 24cc

Fuqia : 1.2Hp

Teh : 25cm

Pesha: 2.4kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PC3700 – Nakayama PC3700 sharrë krasitje me benzinë ​​2,4 kg me teh 25 cm”