Suport për blerje !

PBXK0201 – Set me 2 valixhe plastike

1,890 L

Set me 2 valixhe plastike me kapese plastike ( 17”+ 14”)

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
PBXK0201 - Set me 2 valixhe plastike 1,890 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

PBXK0201 – Set me 2 valixhe plastike me kapese plastike ( 17”+ 14”)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PBXK0201 – Set me 2 valixhe plastike”