Suport për blerje !
Ofertë!

NS4010 – Sperkates ilaçi me me motorr 6.5HP, 22 l/min

Çmimi origjinal qe: 34,000 L.Çmimi i tanishëm është: 29,900 L.

-12%

Sperkates ilaçi me me motorr 6.5HP, 22 l/min

NS4010 - Sperkates ilaçi me me motorr 6.5HP, 22 l/min 34,000 L Çmimi origjinal qe: 34,000 L.29,900 LÇmimi i tanishëm është: 29,900 L.
Brand:NAKAYAMA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Sperkates ilaçi me me motorr 6.5HP, 22 l/min

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “NS4010 – Sperkates ilaçi me me motorr 6.5HP, 22 l/min”