Nivelues me Lazer me 5 vija (1 horizontale + 4 vertikale) e kuqe

Nivelues me Lazer me 5 vija (1 horizontale + 4 vertikale) e kuqe

14,900 L

Nivelues me Lazer me 5 vija (1 horizontale + 4 vertikale) e kuqe


Kodi: HLL306505

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Nivelues me Lazer me 5 vija (1 horizontale + 4 vertikale) e kuqe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *