Suport për blerje !

HSL08060D – Nivelues Alumini dixhital I frezuar 60 cm me 3 magnete

6,900 L

Nivelues Alumini dixhital I frezuar 60 cm me 3 magnete

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
HSL08060D - Nivelues Alumini dixhital I frezuar 60 cm me 3 magnete 6,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HSL08060D – Nivelues Alumini dixhital I frezuar 60 cm me 3 magnete”