Suport për blerje !
Ofertë!

HSL38060M – Nivelues Alumini me magnet 60 mm

Çmimi origjinal qe: 1,950 L.Çmimi i tanishëm është: 1,690 L.

-13%

Nivelues Alumini me magnet 60 mm

HSL38060M - Nivelues Alumini me magnet 60 mm 1,950 L Çmimi origjinal qe: 1,950 L.1,690 LÇmimi i tanishëm është: 1,690 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HSL38060M – Nivelues Alumini me magnet 60 mm”