Suport për blerje !

Ngrohes uji elektrik 2200W 1.7 L

1,990 L

Ngrohes uji elektrik 2200W 1.7 L

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Ngrohes uji elektrik 2200W 1.7 L 1,990 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ngrohes uji elektrik 2200W 1.7 L