Ngrohes uji 2200w 1.7 Ltr
1,990 L 1,700 L Shtoje në shportë
Ofertë!

Ngrohes uji 2200w 1.7 Ltr

1,700 L

-15%
Marka:BORMANN

Ngrohes uji 2200w 1.7 Ltr

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ngrohes uji 2200w 1.7 Ltr