Ngrohes mural me 2 rezistenca kuarc 1200W, gri

Ngrohes mural me 2 rezistenca kuarc 1200W, gri

1,990 L

Marka:BORMANN

Ngrohes mural me 2 rezistenca kuarc 1200W, gri

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ngrohes mural me 2 rezistenca kuarc 1200W, gri