Ngjitese per tuba plastike
Vlerësuar me 0 nga 5

Ngjitese per tuba plastike

7,500 L

Marka:INGCO

Ngjitese per tuba plastike 800 W, 22,25,32,40,50,63 mm


Kodi: PTWT215002

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ngjitese per tuba plastike”