Suport për blerje !

CWLI2002 – Ndricues kantieri me bateri 20 V / 20 W (vetem trup)

4,500 L

Ndricues kantieri me bateri 20 V / 20 W (vetem trup)

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
CWLI2002 - Ndricues kantieri me bateri 20 V / 20 W (vetem trup) 4,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CWLI2002 – Ndricues kantieri me bateri 20 V / 20 W (vetem trup)”