Ndricues kantieri
Vlerësuar me 0 nga 5

Ndricues kantieri

3,990 L

Marka:INGCO

Ndricues kantieri me bateri 20 V / 20 W (vetem trup)


Kodi: CWLI2002

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndricues kantieri”