Motosharre me bateri 20 V, 25 cm, vetem trup

Motosharre me bateri 20 V, 25 cm, vetem trup

10,900 L

Marka:BORMANN

Motosharre me bateri 20 V, 25 cm, vetem trup

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Motosharre me bateri 20 V, 25 cm, vetem trup