Motor benzine
Vlerësuar me 0 nga 5

Motor benzine

13,900 L

Motor benzine me 4 kohe 6.5 Hp


Kodi: GEN1682

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Motor benzine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *